Tatum Self: Difference between revisions
>Chlobirdandmads |
>Chlobirdandmads |
||
| Line 85: | Line 85: | ||
|Lyrical | |Lyrical | ||
|Kelli and Jaycee Wilkins | |Kelli and Jaycee Wilkins | ||
| | ||[[Olivia Buck]]<br />Nicola Fleming<br />Kalista Greer<br />Brielle Maciel<br />[[Finley Nielsen]]<br /> [[Harper Peterson]]<br />[[Abigail Riles]]<br />[[Elsie Sandall]]<br />[[Ellary Day Szyndlar]]<br />[[Harper Schwalb]]<br />[[Tatum Self]]<br />[[Nicole Soto]] | ||
|24/7 Glendale | |24/7 Glendale | ||
| | |1<sup>st</sup> in Sidekick lines | ||
|- | |||
|2022 | |||
|Sugar babies | |||
|Musical Theatre | |||
|Jaycee Wilkins | |||
|[[Elsie Sandall]] <br> [[Navy Forrest]] <br> [[Sylvie Win Szyndlar]] <br> [[Kennedy Marble]] <br> Gwyneth Woods <br> Nicola Fleming | |||
|Jump Provo | |||
|1<sup>st</sup> in Jumpstart Groups | |||
|- | |||