Tatum Self: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Chlobirdandmads
Line 62: Line 62:
|1<sup>st</sup> in Junior elite solos
|1<sup>st</sup> in Junior elite solos
|-
|-
| rowspan="3" |2024
| rowspan="5" |2024
| rowspan="2" |Gorgeous  
| rowspan="3" |Gorgeous  
| rowspan="2" rowpsan="2" |Musical Theatre
| rowspan="3" rowpsan="2" |Musical Theatre
| rowspan="2" |[[Jaycee Wilkins]]
| rowspan="3" |[[Jaycee Wilkins]]
|KAR (Mesa)  
|KAR (Mesa)  
|4<sup>th</sup> in Junior Elite Solos
|4<sup>th</sup> in Junior Elite Solos
|-
|Showstopper (Phoenix)
|5<sup>th</sup> in Junior solos
|-
|-
|24/7 (Provo)
|24/7 (Provo)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|-
|Spectrum of love
| rowspan="2" |Spectrum of love
|Contemporary  
| rowspan="2" |Contemporary  
|[[Chelsea Jennings]]
| rowspan="2" |[[Chelsea Jennings]]
|Jump (Glendale)
|Jump (Glendale)
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|Showstopper (Phoenix)
|5<sup>th</sup> in Junior solos
|}
|}