Tatum Self: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Chlobirdandmads |
||
| Line 62: | Line 62: | ||
|1<sup>st</sup> in Junior elite solos | |1<sup>st</sup> in Junior elite solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Gorgeous | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" rowpsan="2" |Musical Theatre | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |[[Jaycee Wilkins]] | ||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Elite Solos | |4<sup>th</sup> in Junior Elite Solos | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
|5<sup>th</sup> in Junior solos | |||
|- | |- | ||
|24/7 (Provo) | |24/7 (Provo) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
|Spectrum of love | | rowspan="2" |Spectrum of love | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
|[[Chelsea Jennings]] | | rowspan="2" |[[Chelsea Jennings]] | ||
|Jump (Glendale) | |Jump (Glendale) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Solos | |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
|5<sup>th</sup> in Junior solos | |||
|} | |} | ||