Tatum Self: Difference between revisions
>Dancemomsaldc |
>Dancemomsaldc |
||
| Line 133: | Line 133: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2021 | | rowspan="3" |2021 | ||
|Baby Mine | |Baby Mine | ||
|Lyrical | |Lyrical | ||
| Line 140: | Line 140: | ||
|24/7 (Glendale) | |24/7 (Glendale) | ||
|1<sup>st</sup> in Sidekick Lines | |1<sup>st</sup> in Sidekick Lines | ||
|- | |||
|Copa Cabana | |||
|Jazz | |||
|Jenn Peterson | |||
|Jaxon Adamson <br> [[Alexis Alvarez]] <br> Hannah Bozer <br> [[Olivia Buck]] <br> Olivia Clouse <br> [[Poppy Cunningham]] <br> [[Lexi Diaz]] <br> [[Navy Forrest]] <br> Nicola Fleming <br> [[Oakley Hill]] <br> [[Patience Hughes]] <br> [[Kennedy Marble]] <br> [[Caitlyn McKenzie]] <br> Abigail Ries <br> River Robbins <br> [[Elsie Sandall]] <br> Tatum Schueller <br> [[Harper Schwalb]] <br> [[Ellie Self]] <br> [[Nicole Soto]] <br> [[Sylvie Win Szyndlar]] <br> [[Grace Vanko]] <br> Lexi Whalberg <br> Ashton Wullbrandt | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |||
|Barbie girl | |||
|Ballroom | |||
|Jaycee Wilkins | |||
|[[Charlotte Allphin]] <br> [[Alexis Alvarez]] <br> [[Maysen Bosteter]] <br> [[Hannah Bozer]] <br> Nicola Fleming <br> [[Navy Forrest]] <br> Kalista Greer <br> [[Patience Hughes]] <br> Brielle Maciel <br> Kennedy Marble <br> [[Caitlyn McKenzie]] <br> [[Kendyl Miller]] <br> [[Finley Nielsen]] <br> [[Harper Peterson]] <br> Olivia Quintana <br> [[Elsie Sandall]] <br> [[Harper Schwalb]] <br> [[Ellie Self]] <br> [[Nicole Soto]] <br> [[Grace Vanko]] | |||
|Jump (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|2022 | |2022 | ||