Pressley Hosbach/Filmography: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 2: Line 2:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
!Year
!Year
!Series
!Film
!Role
!Role
|-
|-
|TBA
|2023
|Step Aside
|Step Aside
|Clarissa
|Clarissa
Line 49: Line 49:
|Lily
|Lily
|Episode: Bad Romance
|Episode: Bad Romance
|-
|2024
|The 135th Rose Parade
|Self
|Special
|}
|}
[[Category:Dancer Filmography]]
[[Category:Dancer Filmography]]