Brooklin Cooley: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 75: Line 75:
|-
|-
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2017
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Without Hope<br />[[Simon's Theme]]
| style="text-align: center; " |[[Reminiscence]]
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solo<br />You Rocked JUMP Award</small>
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Without Hope
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |[[NUVO Billings 2016|NUVO (Billings)]]
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Denver)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solo
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solo
|-
|-
| style="text-align: center; " |[[JUMP Las Vegas 2016|JUMP (Las Vegas)]]
| style="text-align: center; " |JUMP (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solo
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solo
|-
|-
| style="text-align: center; " |[[24/Seven Denver 2017|24/Seven (Denver)]]
| style="text-align: center; " |NUVO (Billings)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solo
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solo
|-
| style="text-align: center; " |[[Reminiscence]]
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |[[JUMP Phoenix 2017|JUMP (Phoenix)]]
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solo<br /><small>(5-way tie)<br />You Rocked JUMP Award</small>
|}
|}