Brooklin Cooley: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 190: | Line 190: | ||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Mini Solos | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (San Diego) | | style="text-align: center; " |24/SEVEN (San Diego) | ||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Altered Perception | |||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Dallas) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Provo) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Radix (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |The Dance Awards Nationals (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Celestial | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Celestial | ||
| Line 203: | Line 218: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Mr. Monotony | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Jazz | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Nick Lazzarini | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos <br> DJ's Pick Award | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
( | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |The Dance Awards Nationals (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||