Brooklin Cooley: Difference between revisions
added some recent titles Brooklin won |
imported>Bellaklassen4 m added results |
||
| Line 247: | Line 247: | ||
| style="text-align:center; " |5<sup>th</sup> in Mini Duet/Trio | | style="text-align:center; " |5<sup>th</sup> in Mini Duet/Trio | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |Stable | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Stable | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " |[[Alexis Adair]]<br />[[Brightyn Rines]] | | rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Alexis Adair]]<br />[[Brightyn Rines]] | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Glendale) | | style="text-align: center; " |24/SEVEN (Glendale) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Duet/Trio | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Duet/Trio | ||
|- | |||
|NUVO (Albuquerque) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Duet/Trio | |||
|} | |} | ||