Brooklin Cooley: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 883: | Line 883: | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="28" |2019 | ||
| rowspan="3" |Begin the Beguine | | rowspan="3" |Begin the Beguine | ||
| rowspan="3" |Specialty | | rowspan="3" |Specialty | ||
| Line 1,005: | Line 1,005: | ||
|JUMP (Phoenix) | |JUMP (Phoenix) | ||
|1<sup>st</sup>in Junior Groups | |1<sup>st</sup>in Junior Groups | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|2021 | |2021 | ||