Eva Igo: Difference between revisions
imported>Transcriptor |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 342: | Line 342: | ||
===Duets=== | ===Duets=== | ||
Dimples | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;" | ||
|- | |||
Skinny Love | ! style="background:#f2c8e0;" |Year | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | |||
Unchained Melody | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Choreographer | |||
As Long As You Love Me | ! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancer | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | |||
Silhouette | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2013 | |||
| style="text-align: center; " |Dimples | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Alex Arce | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2014 | |||
| style="text-align: center; " |Skinny Love | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Alex Arce | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2015 | |||
| style="text-align: center; " |Unchained Melody | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Alex Arce | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2016 | |||
| style="text-align: center; " |As Long As You Love Me | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Alex Arce | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2017 | |||
| style="text-align: center; " |Silhouette | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Alex Arce | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |||
===Trios=== | ===Trios=== | ||