Eva Igo: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 436: | Line 436: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2016 | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center; " |Confident | | style="text-align: center; " |Confident | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | style="text-align: center; " |Jazz | ||
| Line 444: | Line 444: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;"|My Squad | |||
| style="text-align:center;"|Hip Hop | |||
| style="text-align:center;"| | |||
| style="text-align:center;"|Charliz Balicao<br />Lauren Busyn<br />[[Sara Gutz]]<br />Lexi Heath<br />[[Eva Igo]]<br />Madeline Kasel<br />Amaya Kaufenberg<br />Emma Marx | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|The Last Word | |||
| style="text-align:center;"|Open | |||
| style="text-align:center;"| | |||
| style="text-align:center;"|Lauren Busyn<br />[[Eva Igo]]<br />Anne Jackson<br />[[Lexus Johnson]]<br />Amaya Kaufenberg<br />Ashley Kolling<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Madisen Tuhy<br />[[Ellie Wagner]] | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Until the Levee | |||
| style="text-align:center;"|Contemporary | |||
| style="text-align:center;"| | |||
| style="text-align:center;"|Charliz Balicao<br />Lauren Busyn<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Eva Igo]]<br />Amaya Kaufenberg<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Ellie Wagner]] | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |Drowning | | style="text-align: center; " |Drowning | ||