Eva Igo: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 436: | Line 436: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center;"|Confident | | style="text-align: center;"|Confident | ||
| style="text-align: center;"|Jazz | | style="text-align: center;"|Jazz | ||
| Line 473: | Line 473: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align:center;"|Body Language | | style="text-align:center;"|Body Language | ||
| style="text-align:center;"|Tap | |||
| style="text-align:center;"| | |||
| style="text-align:center;"|Alex Arce<br />Kevin Avila<br />[[Charliz Balicao]]<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />[[Sara Gutz]]<br />Lexi Heath<br />Madeline Kasel<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />Annalise Kozar<br />Emma Marx<br />Olivia Nelson<br />Malia Oliver<br />Maddie Prescott<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Madisen Tuhy<br />Morgan Vannelli<br />[[Ellie Wagner]]<br />Abby Welter | |||
| style="text-align:center;"| | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|No Flex | |||
| style="text-align:center;"|Tap | | style="text-align:center;"|Tap | ||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align:center;"| | ||