Eva Igo: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 436: | Line 436: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center;"|Confident | | style="text-align: center;"|Confident | ||
| style="text-align: center;"|Jazz | | style="text-align: center;"|Jazz | ||
| Line 498: | Line 498: | ||
| style="text-align:center;"|[[Alex Anton]]<br />Alex Arce<br />Kevin Avila<br />[[Charliz Balicao]]<br />Angelina Borgen<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />Megan Dunaski<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Jada Gosselin-Jones<br />[[Sara Gutz]]<br />Lexi Heath<br />Anne Jackson<br />Alyssa Jacobs<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madison Jordan<br />Madeline Kasel<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />Ashley Kolling<br />Annalise Kozar<br />Nico Lonetree<br />Emma Marx<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Malia Oliver<br />Maddie Prescott<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Taylor Sieve]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Kristi Stivers<br />Addie Tansom<br />Madisen Tuhy<br />Morgan Vannelli<br />[[Ellie Wagner]]<br />Abby Welter<br />Madie Woltman | | style="text-align:center;"|[[Alex Anton]]<br />Alex Arce<br />Kevin Avila<br />[[Charliz Balicao]]<br />Angelina Borgen<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />Megan Dunaski<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Jada Gosselin-Jones<br />[[Sara Gutz]]<br />Lexi Heath<br />Anne Jackson<br />Alyssa Jacobs<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madison Jordan<br />Madeline Kasel<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />Ashley Kolling<br />Annalise Kozar<br />Nico Lonetree<br />Emma Marx<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Malia Oliver<br />Maddie Prescott<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Taylor Sieve]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Kristi Stivers<br />Addie Tansom<br />Madisen Tuhy<br />Morgan Vannelli<br />[[Ellie Wagner]]<br />Abby Welter<br />Madie Woltman | ||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align:center;"| | ||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|Icon | |||
| style="text-align:center;"|Hip Hop | |||
| style="text-align:center;"| | |||
| style="text-align:center;"|[[Charliz Balicao]]<br />Lauren Busyn<br />[[Sara Gutz]]<br />Lexi Heath<br />Madeline Kasel<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />Emma Marx<br />and other dancers | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align:center;"| | |||
|- | |||
| style="text-align:center;"|A Soldier's Heart | |||
| style="text-align:center;"|Production | |||
| style="text-align:center;"| | |||
| style="text-align:center;"|[[Charliz Balicao]]<br />Lauren Busyn<br />[[Sara Gutz]]<br />Lexi Heath<br />Madeline Kasel<br />[[Amaya Kaufenberg]]<br />Emma Marx<br />and other dancers | |||
| style="text-align:center;"|Hall of Fame (St. Paul) | |||
| style="text-align:center;"| | | style="text-align:center;"| | ||
|- | |- | ||