Dylynn Jones: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 184: | Line 184: | ||
| style="text-align: center; " |WCDE (Phoenix) | | style="text-align: center; " |WCDE (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Duet/Trios | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Duet/Trios | ||
|- | |||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2014 | |||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Home | |||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |[[Alexa Moffett]] | |||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |[[Bostyn Brown]] <br> [[Brynklie Brown]] | |||
| style="text-align: center; " |Adrenaline (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Duet/Trios | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Albuquerque) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Duet/Trios | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |The Dance Awards Nationals (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Duet/Trios | |||
|} | |} | ||
===Groups=== | ===Groups=== | ||