Bella Klassen: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 158: | Line 158: | ||
| style="text-align: center; " |JUMP (Los Angeles) | | style="text-align: center; " |JUMP (Los Angeles) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |Back to Me | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |[[Danny Lawn]] | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||