Simrin Player: Difference between revisions
No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 56: | Line 56: | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Gotta Swag To It | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Gotta Swag To It | ||
| Line 71: | Line 71: | ||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | | style="text-align: center; " |Musical Theater | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" style="text-align: center; " |2010 | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Sir | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Sir | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 84: | Line 84: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Starstrukk | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Hip Hop | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Company (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | | style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||