Simrin Player: Difference between revisions

No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 56: Line 56:
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Phoenix)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |did not place
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Gotta Swag To It
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Gotta Swag To It
Line 71: Line 71:
| style="text-align: center; " |Musical Theater
| style="text-align: center; " |Musical Theater
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Phoenix)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |did not place
|-
|-
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2010
| rowspan="7" style="text-align: center; " |2010
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Sir
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Sir
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
Line 84: Line 84:
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Starstrukk
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Starstrukk
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Hip Hop
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Hip Hop
| rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="4" style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Company (Phoenix)
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix)
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos