Simrin Player: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 99: | Line 99: | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Sunshowers | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Sunshowers | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Phoenix) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior American League Solos | | style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior American League Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2011 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2011 | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |did not place | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Anime | | style="text-align: center; " |Anime | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||