Jenna Valenzuela: Difference between revisions
imported>KSwani No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 373: | Line 373: | ||
| style="text-align: center; " |YAGP (Phoenix) | | style="text-align: center; " |YAGP (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |Top 12 in Junior Men & Women Contemporary Dance | | style="text-align: center; " |Top 12 in Junior Men & Women Contemporary Dance | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |Numb | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |Chelsea Jennings | |||
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (Reno) | |||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |||
|} | |} | ||