Category:Balija Sisters: Difference between revisions
| Line 13: | Line 13: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2025 | |||
| rowspan="2" |Ba Bing | |||
| rowspan="2" |Production | |||
| rowspan="2" |Many Dancers | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |Hall of Fame (Des Moines) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 96: | Line 99: | ||
|Hall of Fame (Tinley Park) | |Hall of Fame (Tinley Park) | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Lines | |1<sup>st</sup> in Teen Lines | ||
|- | |||
| rowspan="6" |2025 | |||
| rowspan="2" |Blue Eyes | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Blown Away | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Ya Ya | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" | | |||
|HOF (Schaumburg) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Des Moines) | |||
| | |||
|} | |} | ||
| Line 128: | Line 159: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="8" |2025 | | rowspan="8" |2025 | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Stuff Like That There | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Musical Theater | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||
| Line 137: | Line 168: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Work Me Down | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||
| Line 146: | Line 177: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Journey to Past | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||
| Line 155: | Line 186: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |She Bangs | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
|HOF (Schaumburg) | |HOF (Schaumburg) | ||