Brianna Fincannon: Difference between revisions

Line 305: Line 305:
|-
|-
| rowspan="2"|2016
| rowspan="2"|2016
|Cover Girl
|
|Jazz
|
|Dosson Anderson<br />Kylie Benefit<br />[[Carson Dalton]]<br />[[Iralyn Ira Hicko|Iralyn Hicko]]<br />Pressley Peterson<br />Haylee Reshkin<br />Selena Tran
|
|Hall of Fame (Detroit)
|Hall of Fame (Detroit)
|3<sup>rd</sup> in Future Hall of Famer Small Groups
|
|-
|-
|Pink Cadillac
|
|Jazz
|
|Dosson Anderson<br />Kylie Benefit<br />[[Carson Dalton]]<br />[[Iralyn Ira Hicko|Iralyn Hicko]]<br />Pressley Peterson<br />Haylee Reshkin<br />Selena Tran
|
|Hall of Fame (Detroit)
|Hall of Fame (Detroit)
|5<sup>th</sup> in Future Hall of Famer Small Groups
|
|-
|-
| rowspan="5" |2018
| rowspan="4" |2018
|She's Late Again
|She's Late Again
|Contemporary
|Contemporary
Line 323: Line 323:
|Hall of Fame (Detroit)
|Hall of Fame (Detroit)
|1<sup>st </sup>in Future Hall of Famer Small Groups
|1<sup>st </sup>in Future Hall of Famer Small Groups
|-
|On the Floor
|Jazz
|Kylie Benefit<br />Brinley Bowman<br />[[Carson Dalton]]<br />[[Iralyn Ira Hicko|Iralyn Hicko]]<br />[[Holly Koudelka]]<br />[[Madigan McCormick]]<br />Pressley Peterson<br />Haylee Reshkin<br />Selena Tran
|Hall of Fame (Detroit)
|3<sup>rd</sup> in Future Hall of Famer Small Groups
|-
|-
|Wind it Up
|Wind it Up