Abbey Dufort: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 174: | Line 174: | ||
| rowspan="6" |2024 | | rowspan="6" |2024 | ||
| rowspan="4" |Pieces | | rowspan="4" |Pieces | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan="4" |Chelsea Godfrey | | rowspan="4" |Chelsea Godfrey | ||
|24/7 (Baltimore) | |24/7 (Baltimore) | ||
| Line 189: | Line 189: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Trumpet | | rowspan="2" |Trumpet | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Contemporary | ||
| rowspan="2" |[[Chelsea Sebes]] | | rowspan="2" |[[Chelsea Sebes]] | ||
|Radix (Meadowlands) | |Radix (Meadowlands) | ||
| Line 210: | Line 210: | ||
|2021 | |2021 | ||
|Spine of Memories | |Spine of Memories | ||
|Contemporary | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| | |Jon & Chelsea Godfrey | ||
|Philadelphia | | rowspan="5" |Philadelphia | ||
|Top 12 | |Top 12 | ||
|- | |- | ||
| | |2022 | ||
| | |Longest Year | ||
| | |Chelsea Godfrey | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |2023 | ||
| | |Philadelphia | ||
| | |Chelsea Godfrey | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |2024 | ||
|Pieces | |||
|Chelsea Godfrey | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Trumpet | ||
| | |[[Chelsea Sebes]] | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 295: | Line 279: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2022 | |||
| rowspan="3" |Wonderland | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |Ella Bass<br />[[Kennedy Anderson]] | |||
|Breakout (Bridgeport) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Edison) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Morristown) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |2024 | ||
|Parting Ways | |||
|Open | |||
|Ella Bass<br />Lauren Kim | |||
|YAGP (Philadelphia) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 312: | Line 309: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2019 | |||
|That Man | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Edison) | |||
| | |||
|- | |||
|Dream State | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Edison) | |||
| | |||
|- | |||
|Sugar Rush | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Edison) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="8" |2022 | | rowspan="8" |2022 | ||