Addy Rose Stafford: Difference between revisions
| Line 29: | Line 29: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2020 | |||
| rowspan="4" |Broadway Banana | |||
| rowspan="4" |Musical Theatre | |||
| rowspan="4" |[[Alexis Jennings]] | |||
|Celebrity (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Spotlight (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper Southern Finals | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="7" |2021-2 | |||
| rowspan="7" |The Climb | |||
| rowspan="7" |Lyrical | |||
| rowspan="7" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow Hollywood Live (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper Southern Finals | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Gilbert) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2023-4 | |||
| rowspan="4" |Across the Universe | |||
| rowspan="4" | | |||
| rowspan="4" | | |||
|KAR (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper Southern Finals | |||
| | | | ||
|} | |} | ||