Taylor Godlewski: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 107: | Line 107: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2021 | |||
|Secret Chord | |||
|Lyrical | |||
| rowspan="5" |Hadley Berokoff | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|2022 | |||
|Sugar Pie | |||
|Jazz | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
|1<sup>st</sup> in Little League Duets/Trios | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2023 | |||
| rowspan="3" |Fields of Gold | |||
| rowspan="3" |Lyrical | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
|1<sup>st</sup> in Little League Duets/Trios | |||
|- | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| | |KAR Nationals (Las Vegas) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||