Ella Sheppard: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 247: | Line 247: | ||
|Showstopper WCF | |Showstopper WCF | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |||
| rowspan="4" |2024 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Anaheim I) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2025 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Ontario) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Ontario) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Ontario) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|} | |} | ||