Adrina Flores: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 32: | Line 32: | ||
| rowspan="6" |Lyrical | | rowspan="6" |Lyrical | ||
|Showstopper (Anaheim III) | |Showstopper (Anaheim III) | ||
|9<sup>th</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
|Spotlight | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Revolution (San Gabriel) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |LOC (Ontario) | ||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |2023 | |||
| rowspan="3" |Diamonds | |||
| rowspan="3" | | |||
|Starpower (Riverside) | |Starpower (Riverside) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Revolution | |Revolution (San Gabriel) | ||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Rule the World | |||
| rowspan="3" | | |||
|Starpower (Riverside) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Revolution (San Gabriel) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 50: | Line 73: | ||
|- | |- | ||
|2024 | |2024 | ||
|Vogue | |Vogue | ||
|Jazz | |Jazz | ||
|Radix (Anaheim) | |Radix (Anaheim) | ||
| Line 66: | Line 89: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |See the Light | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Emma Santos<br />Madison Luckman | ||
|Showstopper (Anaheim III) | |Showstopper (Anaheim III) | ||
| | |||
|- | |||
|Spotlight | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 76: | Line 102: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Revolution (San Gabriel) | ||
|scratched | |||
|- | |||
|LOC (Ontario) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2023 | |||
| rowspan="3" |Welcome Home | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |Emma Santos<br />Snow Griffiths | |||
|Starpower (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Revolution (San Gabriel) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||