Alana Gordon: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 11: Line 11:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
|2019
| rowspan="2" |2019
|Covergirl
| rowspan="2" |Covergirl
|Jazz
| rowspan="2" |Jazz
|Rainbow (Hayward)
|Rainbow (Hayward)
|
|
|-
|-
|KAR (San Jose)
|
|
|-
| rowspan="2" |2020
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|KAR (San Jose)
|
|
|-
|Hollywood Vibe (Burlingame)
|
|
|-
| rowspan="5" |2021
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |
|
|
|
|
Line 25: Line 37:
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
Line 31: Line 43:
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |2022
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
Line 43: Line 58:
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
Line 49: Line 64:
|
|
|
|
|
|-
| rowspan="5" |2023
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |
|
|
|
|
Line 55: Line 73:
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
|
|
|-
|-
|
| rowspan="5" |2024
|
| rowspan="5" |
|
| rowspan="5" |
|
|
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
|
|
|-
|-
|
| rowspan="5" |2025
|
| rowspan="5" |
|
| rowspan="5" |
|
|
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
|
|
Line 174: Line 162:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|2019
|Good Girls
|Musical Theatre
|[[Emilie Ko]]<br />?
|KAR (San Jose)
|
|-
|-
|2020
|2020