Alex Schumann: Difference between revisions
| Line 126: | Line 126: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="8" |2024 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Intrigue (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Intrigue (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Intrigue (Orlando) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Intrigue (Orlando) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||