Alex Schumann: Difference between revisions

No edit summary
Line 132: Line 132:
|Godsend
|Godsend
|Lyrical
|Lyrical
|
|Alana Bozenhard<br />Arianna Cloud<br />Ryliegh Davis<br />Zaely Evans<br />[[Hannah Jackson]]<br />Adriana Marzano<br />Jace Wilson<br />Vesper Woo
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|-
|Cooties
|Musical Theater
|
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
Line 144: Line 138:
|All I Want
|All I Want
|Jazz
|Jazz
|
|Alana Bozenhard<br />Arianna Cloud<br />Zaely Evans<br />[[Hannah Jackson]]<br />Adriana Marzano<br />Maddie Schneider<br />Jace Wilson<br />Vesper Woo
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
Line 150: Line 144:
|Let's Go
|Let's Go
|Hip Hop
|Hip Hop
|
|Alana Bozenhard<br />Arianna Cloud<br />Zaely Evans<br />[[Hannah Jackson]]<br />Adriana Marzano<br />Maddie Schneider<br />Jace Wilson<br />Vesper Woo
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
Line 156: Line 150:
|Ice Ice Baby
|Ice Ice Baby
|Tap
|Tap
|
|Alana Bozenhard<br />Arianna Cloud<br />Zaely Evans<br />[[Hannah Jackson]]<br />Adriana Marzano<br />Maddie Schneider<br />Jace Wilson<br />Vesper Woo
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
Line 162: Line 156:
|Open Hands
|Open Hands
|Contemporary
|Contemporary
|Alana Bozenhard<br />Arianna Cloud<br />Kinzley Dragoonis<br />Zaely Evans<br />[[Hannah Jackson]]<br />Adriana Marzano<br />Jace Wilson<br />Vesper Woo
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|
|-
|Cooties
|Musical Theater
|Alana Bozenhard<br />Arianna Cloud<br />Zaely Evans<br />[[Hannah Jackson]]<br />Adriana Marzano<br />Maddie Schneider<br />Gregory Turnbough<br />Vesper Woo
|Hall of Fame (Lakeland)
|Hall of Fame (Lakeland)
|
|