Aracely Lee: Difference between revisions

Line 260: Line 260:
|1<sup>st</sup> in Junior Production Groups
|1<sup>st</sup> in Junior Production Groups
|-
|-
| rowspan="20" |2023
| rowspan="16" |2023
| rowspan="2" |Step in Time
| rowspan="2" |Step in Time
| rowspan="2" |Musical Theatre
| rowspan="2" |Musical Theatre
Line 314: Line 314:
|Showstopper (Tucson)
|Showstopper (Tucson)
|1<sup>st</sup> in Junior Large Groups
|1<sup>st</sup> in Junior Large Groups
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Showstopper (Phoenix)
|
|-
|Showstopper (Tucson)
|
|-
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |
|Showstopper (Phoenix)
|
|-
|Showstopper (Tucson)
|
|-
|-
| rowspan="2" |Hair Salon
| rowspan="2" |Hair Salon