Aracely Lee: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 138: | Line 138: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2025 | | rowspan="2" |2025 | ||
|Rise Warrior | | rowspan="2" |Rise Warrior | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
|[[Brynn Rumfallo]] | | rowspan="2" |[[Brynn Rumfallo]] | ||
|Radix (San Francisco) | |Radix (San Francisco) | ||
|10<sup>th</sup> in Teen Solos | |10<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
|Radix (Anaheim) | |||
|6<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|} | |} | ||