Aria Bongiorno: Difference between revisions
| Line 85: | Line 85: | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
|2025 | | rowspan="2" |2025 | ||
|Heavenly Bodies | | rowspan="2" |Heavenly Bodies | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
|Chelsea Sebes | | rowspan="2" |Chelsea Sebes | ||
|Radix (Nashville) | |Radix (Nashville) | ||
|6<sup>th</sup> in Junior Solos | |6<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|Radix (San Francisco) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |||
|} | |} | ||