Arizona Sicard: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 13: | Line 13: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |2022 | |||
| rowspan="6" |Boogie Fever | |||
| rowspan="6" |Jazz | |||
|StarQuest (Upland) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Act 1 Talent (San Diego) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Act 1 Talent Nationals | |||
| | | | ||
|- | |||
|Applause (Riverside) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Rainbow (Redondo Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2024 | |||
| rowspan="6" |Over the Rainbow | |||
| rowspan="6" |Open | |||
|Act 1 Talent (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Act 1 Talent Nationals | |||
| | |||
|- | |||
|Energy (Downey) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Redondo Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Upland) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||