Ashlan Scheide: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 202: | Line 202: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2021-2 | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |GIRLS! | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |[[Kaeli Ware]] | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |[[Leilah Bell]]<br />Olivia Fox | ||
|DreamMaker Nationals<br />(Virginia Beach) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Imagine (Woodbridge I) | |Imagine (Woodbridge I) | ||
|1<sup>st</sup> in Advanced 8 & Under Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Advanced Age 8 Jazz Duets/Trios<br />8 & Under Duet/Trio Technique Award<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Advanced 8 & Under Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Advanced Age 8 Jazz Duets/Trios<br />8 & Under Duet/Trio Technique Award<br />5 Star Elite | ||