Emma York: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 270: | Line 270: | ||
| style="text-align: center; " |n/a | | style="text-align: center; " |n/a | ||
| style="text-align: center; " |n/a | | style="text-align: center; " |n/a | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |Reset | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim) | |||
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|} | |} | ||