Aubrey Herod: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 105: | Line 105: | ||
|1<sup>st</sup> in Primary 12-14 Large Groups | |1<sup>st</sup> in Primary 12-14 Large Groups | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="14" |2024 | ||
| rowspan="2" |Rain | | rowspan="2" |Rain | ||
| rowspan="2" |Superline | | rowspan="2" |Superline | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" | | ||
| rowspan="2" |Caroline Messer<br />Oliviah Backman<br />[[Jolie Bermas]]<br />Anna Grace Messer<br />Brinon Snead<br />Brayla Long<br />Addie Kate Sweatman<br />Jayla Figueroa<br />Gracie Mcdowell<br />Cadence Stevens<br />Sara Jane Travis<br />Layla Ballew<br />Ashlee Mckenzie<br />Eleanor Reeside<br />Riley Worthy<br />Kailey Gwyn<br />Lauren Smith<br />Abrianna Falcone<br />Analeia Glover<br />Stella Porter<br />Kayla Nesbitt<br />Carigan Dupree<br />Elana Geyer<br />Aubrey Guarino<br />Madison Mcmanus<br />Brooklyn Atkins<br />Madi Hash<br />Izzy Woods<br />Isabel Messer<br />Ariana Preston<br />Farah Long<br />Caitlyn Messer<br />Ansley Cato<br />Bella Little<br />Isabella Bruin<br />Mollie Mattox<br />Aubree Mckenzie<br />Eva Swain<br />Ansley Unrue<br />Anntellin Greenlee<br />Avery Phillips<br />Taylor Torrance<br />Neely Kate Gunter<br />Gianna Rampino<br />Alexis Dooley<br />Abigail Fox<br />Natalie Rusling<br />Gabriella Postiglione<br />Kalynn Tucker<br />Autumn Goodman<br />Bella Harmon<br />Shelby Smith<br />McKinley Doyle<br />Alivia Scheper<br />Zuri Wooten | | rowspan="2" |Caroline Messer<br />Oliviah Backman<br />[[Jolie Bermas]]<br />Anna Grace Messer<br />Brinon Snead<br />Brayla Long<br />Addie Kate Sweatman<br />Jayla Figueroa<br />Gracie Mcdowell<br />Cadence Stevens<br />Sara Jane Travis<br />Layla Ballew<br />Ashlee Mckenzie<br />Eleanor Reeside<br />Riley Worthy<br />Kailey Gwyn<br />Lauren Smith<br />Abrianna Falcone<br />Analeia Glover<br />Stella Porter<br />Kayla Nesbitt<br />Carigan Dupree<br />Elana Geyer<br />Aubrey Guarino<br />Madison Mcmanus<br />Brooklyn Atkins<br />Madi Hash<br />Izzy Woods<br />Isabel Messer<br />Ariana Preston<br />Farah Long<br />Caitlyn Messer<br />Ansley Cato<br />Bella Little<br />Isabella Bruin<br />Mollie Mattox<br />Aubree Mckenzie<br />Eva Swain<br />Ansley Unrue<br />Anntellin Greenlee<br />Avery Phillips<br />Taylor Torrance<br />Neely Kate Gunter<br />Gianna Rampino<br />Alexis Dooley<br />Abigail Fox<br />Natalie Rusling<br />Gabriella Postiglione<br />Kalynn Tucker<br />Autumn Goodman<br />Bella Harmon<br />Shelby Smith<br />McKinley Doyle<br />Alivia Scheper<br />Zuri Wooten | ||
|Encore DCS (Fort Mill) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Lenoir) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Gatsby | |||
| rowspan="2" |Production | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Caroline Messer<br />Oliviah Backman<br />[[Jolie Bermas]]<br />Anna Grace Messer<br />Brinon Snead<br />Brayla Long<br />Addie Kate Sweatman<br />Jayla Figueroa<br />Gracie Mcdowell<br />Cadence Stevens<br />Ansley Unrue<br />Taylor Torrance<br />Kailey Gwyn<br />Lauren Smith<br />Abrianna Falcone<br />Analeia Glover<br />Stella Porter<br />Gabriella Postiglione<br />Kalynn Tucker<br />Aubrey Guarino<br />Madison Mcmanus<br />McKinley Doyle<br />Izzy Woods | |||
<br />Isabel Messer<br />Ariana Preston<br />Farah Long<br />Caitlyn Messer<br />Ansley Cato<br />Bella Little<br />Isabella Bruin<br />Mollie Mattox<br />Aubree Mckenzie<br />Eva Swain<br />Layla Ballew<br />Riley Worthy<br />Gianna Rampino<br />Alexis Dooley<br />Abigail Fox<br />Kayla Nesbitt<br />Carigan Dupree<br />Autumn Goodman<br />Bella Harmon<br />Shelby Smith<br />Alivia Scheper<br />Zuri Wooten | |||
|Encore DCS (Fort Mill) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Lenoir) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Renegade | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |Alex Kessinger | |||
| rowspan="2" |Caroline Messer<br />Ansley Cato<br />Sara Jane Travis<br />Gianna Rampino<br />Autumn Goodman<br />Madison Mcmanus<br />Zuri Wooten<br />Isabel Messer<br />Isabella Bruin<br />Kailey Gwyn<br />Aubrey Guarino<br />Shelby Smith | |||
|Encore DCS (Fort Mill) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Lenoir) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Release | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Sara Brendel | |||
| rowspan="2" |Caroline Messer<br />Ansley Cato<br />Sara Jane Travis<br />Gianna Rampino<br />Autumn Goodman<br />Madison Mcmanus<br />Zuri Wooten<br />Isabel Messer<br />Isabella Bruin<br />Kailey Gwyn<br />Aubrey Guarino<br />Shelby Smith | |||
|Encore DCS (Fort Mill) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Lenoir) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Space Jam | |||
| rowspan="2" |Hip Hop | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Isabel Messer<br />Ariana Preston<br />Ansley Cato<br />Jayla Figueroa<br />Kailey Gwyn<br />Lauren Smith<br />Kayla Nesbitt<br />Carigan Dupree<br />Bella Harmon<br />Shelby Smith<br />Oliviah Backman<br />[[Jolie Bermas]]<br />Addie Kate Sweatman<br />Taylor Torrance<br />Gianna Rampino<br />Gabriella Postiglione<br />Aubrey Guarino<br />Madison Mcmanus | |||
|Encore DCS (Fort Mill) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Lenoir) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |The Calling | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Caroline Messer<br />Oliviah Backman<br />Farah Long<br />Ansley Cato<br />Addie Kate Sweatman<br />Jayla Figueroa<br />Lauren Smith<br />Kayla Nesbitt<br />Autumn Goodman<br />Bella Harmon<br />Shelby Smith<br />Isabel Messer<br />[[Jolie Bermas]]<br />Brinon Snead<br />Bella Little<br />Isabella Bruin<br />Layla Ballew<br />Carigan Dupree<br />Aubrey Guarino<br />Madison Mcmanus | |||
|Encore DCS (Fort Mill) | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Lenoir) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Drumming Song | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Caroline Messer<br />Ansley Cato<br />Gianna Rampino<br />Autumn Goodman<br />Shelby Smith<br />[[Jolie Bermas]]<br />Taylor Torrance<br />Aubrey Guarino | |||
|Encore DCS (Fort Mill) | |Encore DCS (Fort Mill) | ||
| | | | ||