Aubrey Herod: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 199: | Line 199: | ||
|1<sup>st</sup> in Ultra Competitive 12-14 Small Groups | |1<sup>st</sup> in Ultra Competitive 12-14 Small Groups | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="15" |2024-5 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Magic Still Exists | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Caroline Lewis-Jones<br />Michael McManus | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Gracie Anderson<br />Sami Williamson<br />Siena Compton<br />Blythe Lambert<br />[[McKenzie Ridgeway]]<br />[[Katelyn Kline]]<br />[[Jolie Bermas]]<br />Ansley Cato<br />Aubrey Guarino<br />Analeia Glover<br />Charlotte Sadler<br />Lilah Watson<br />Kylie Vaughan<br />Layla Karadchy<br />Mia Baleno<br />Caroline Messer<br />Isabel Messer<br />Sara Jane Travis<br />Zuri Wooten<br />Shelby Smith | ||
|Clover Classic (Clover) | |Clover Classic (Clover) | ||
| | |||
|- | |||
|Gator Classic (Lexington) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 216: | Line 219: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |A Pale | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Jocelyn Ramirez | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Gracie Anderson<br />Sami Williamson<br />Siena Compton<br />Blythe Lambert<br />[[McKenzie Ridgeway]]<br />[[Katelyn Kline]]<br />[[Jolie Bermas]]<br />Ansley Cato<br />Aubrey Guarino<br />Analeia Glover<br />Charlotte Sadler<br />Lilah Watson<br />Kylie Vaughan<br />Layla Karadchy<br />Mia Baleno<br />Caroline Messer<br />Isabel Messer<br />Sara Jane Travis<br />Zuri Wooten<br />Shelby Smith | ||
|Clover Classic (Clover) | |Clover Classic (Clover) | ||
| | |||
|- | |||
|Gator Classic (Lexington) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 232: | Line 238: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |GDT Hip Hop | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Hip Hop | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Ally Vasquez | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Gracie Anderson<br />Sami Williamson<br />Siena Compton<br />Blythe Lambert<br />[[McKenzie Ridgeway]]<br />[[Katelyn Kline]]<br />[[Jolie Bermas]]<br />Ansley Cato<br />Aubrey Guarino<br />Lilah Watson<br />Kylie Vaughan<br />Layla Karadchy<br />Mia Baleno<br />Zuri Wooten<br />Shelby Smith | ||
|Clover Classic (Clover) | |Clover Classic (Clover) | ||
| | |||
|- | |||
|Gator Classic (Lexington) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||