Bridget Carrier: Difference between revisions

Line 201: Line 201:
|
|
|-
|-
| rowspan="15" |2024
| rowspan="20" |2024
| rowspan="5" |Mr. Monotony
| rowspan="5" |Mr. Monotony
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |Jazz
|KAR (Bridgeport)
|
|-
|Showstopper (Mashantucket II)
|Showstopper (Mashantucket II)
|8<sup>th</sup> in Senior Solos
|8<sup>th</sup> in Senior Solos
Line 211: Line 214:
|-
|-
|
|
|
|-
|
|
|-
| rowspan="5" |It's Happening Again
| rowspan="5" |Lyrical
|KAR (Bridgeport)
|
|-
|Showstopper (Mashantucket II)
|
|
|-
|-
Line 219: Line 233:
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |
|
| rowspan="5" |
|Showstopper (Mashantucket II)
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |The Most Human Thing
| rowspan="5" |Jazz
|KAR (Bridgeport)
|
|
|-
|Showstopper (Mashantucket II)
|
|
|-
|-
Line 256: Line 273:
| rowspan="5" |Cellophane
| rowspan="5" |Cellophane
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |
|KAR (Stamford)
|
|-
|Showstopper (Mashantucket I)
|Showstopper (Mashantucket I)
|7<sup>th</sup> in Senior Solos
|7<sup>th</sup> in Senior Solos
|-
|
|
|-
|-
|
|