Bridget Carrier: Difference between revisions
| Line 201: | Line 201: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="20" |2024 | ||
| rowspan="5" |Mr. Monotony | | rowspan="5" |Mr. Monotony | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" |Jazz | ||
|KAR (Bridgeport) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Mashantucket II) | |Showstopper (Mashantucket II) | ||
|8<sup>th</sup> in Senior Solos | |8<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
| Line 211: | Line 214: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |It's Happening Again | |||
| rowspan="5" |Lyrical | |||
|KAR (Bridgeport) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Mashantucket II) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 219: | Line 233: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |The Most Human Thing | |||
| rowspan="5" |Jazz | |||
|KAR (Bridgeport) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Mashantucket II) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 256: | Line 273: | ||
| rowspan="5" |Cellophane | | rowspan="5" |Cellophane | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" | | ||
|KAR (Stamford) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Mashantucket I) | |Showstopper (Mashantucket I) | ||
|7<sup>th</sup> in Senior Solos | |7<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|- | |- | ||
| | | | ||