Bridget Carrier: Difference between revisions

Line 270: Line 270:
|
|
|-
|-
| rowspan="20" |2025
| rowspan="25" |2025
| rowspan="5" |Fremd
| rowspan="5" |Fremd
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
Line 295: Line 295:
|Showstopper (Mashantucket I)
|Showstopper (Mashantucket I)
|7<sup>th</sup> in Senior Solos
|7<sup>th</sup> in Senior Solos
|-
|
|
|-
|
|
|-
|
|
|-
| rowspan="5" |Funny Valentine
| rowspan="5" |Jazz
|KAR (Stamford)
|
|-
|Showstopper (Mashantucket I)
|
|-
|-
|
|