Bridget Carrier: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 80: | Line 80: | ||
|- | |- | ||
|Hall of Fame (Worcester) | |Hall of Fame (Worcester) | ||
| | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |2021 | | rowspan="6" |2021 | ||
| Line 207: | Line 207: | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="23" |2024 | ||
| rowspan="5" |Mr. Monotony | | rowspan="5" |Mr. Monotony | ||
| rowspan="5" |Jazz | | rowspan="5" |Jazz | ||
| Line 259: | Line 259: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |Let Me Think About It | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |Jazz | ||
|StarQuest (Spartanburg) | |StarQuest (Spartanburg) | ||
|Elite Teen Dancer | |Elite Teen Dancer | ||
| Line 267: | Line 267: | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |3<sup>rd</sup> in Teen Solos | ||
|- | |- | ||
|KAR | |KAR (Charlotte/Concord) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 274: | Line 274: | ||
|- | |- | ||
|Ultra Dance (Concord) | |Ultra Dance (Concord) | ||
| | |||
|- | |||
|UDT (Charlotte) | |||
| | |||
|- | |||
|UDT (Greensboro) | |||
| | |||
|- | |||
|UDT Nationals | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 330: | Line 339: | ||
| rowspan="5" |My Immortal | | rowspan="5" |My Immortal | ||
| rowspan="5" |Lyrical | | rowspan="5" |Lyrical | ||
| | |KAR (Lenoir) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 347: | Line 356: | ||
| rowspan="5" |Reverse Skydiving | | rowspan="5" |Reverse Skydiving | ||
| rowspan="5" |Jazz | | rowspan="5" |Jazz | ||
| | |KAR (Lenoir) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||