Bridget Carrier: Difference between revisions

No edit summary
Line 80: Line 80:
|-
|-
|Hall of Fame (Worcester)
|Hall of Fame (Worcester)
|
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="6" |2021
| rowspan="6" |2021
Line 207: Line 207:
|did not place
|did not place
|-
|-
| rowspan="20" |2024
| rowspan="23" |2024
| rowspan="5" |Mr. Monotony
| rowspan="5" |Mr. Monotony
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="5" |Jazz
Line 259: Line 259:
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |Let Me Think About It
| rowspan="8" |Let Me Think About It
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="8" |Jazz
|StarQuest (Spartanburg)
|StarQuest (Spartanburg)
|Elite Teen Dancer
|Elite Teen Dancer
Line 267: Line 267:
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos
|-
|-
|KAR
|KAR (Charlotte/Concord)
|
|
|-
|-
Line 274: Line 274:
|-
|-
|Ultra Dance (Concord)
|Ultra Dance (Concord)
|
|-
|UDT (Charlotte)
|
|-
|UDT (Greensboro)
|
|-
|UDT Nationals
|
|
|-
|-
Line 330: Line 339:
| rowspan="5" |My Immortal
| rowspan="5" |My Immortal
| rowspan="5" |Lyrical
| rowspan="5" |Lyrical
|
|KAR (Lenoir)
|
|
|-
|-
Line 347: Line 356:
| rowspan="5" |Reverse Skydiving
| rowspan="5" |Reverse Skydiving
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="5" |Jazz
|
|KAR (Lenoir)
|
|
|-
|-