Audrina Brudner: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 90: Line 90:
|6<sup>th</sup> in Junior Solos
|6<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="10" |2022
| rowspan="6" |2022
| rowspan="5" |Set Sail
| rowspan="5" |Set Sail
| rowspan="5" |Lyrical
| rowspan="5" |Lyrical
| rowspan="5" |unknown
| rowspan="5" |unknown
|Imagine (Woodbridge I)
|Imagine (Woodbridge I)
|
|Power Pak Invite<br />5 Star Elite
|-
|-
|DreamMaker (Woodbridge)
|DreamMaker (Woodbridge)
|
|2<sup>nd</sup> in Advanced 9-11 Solos<br />5 Star Elite
|-
|-
|Believe (Woodbridge)
|Believe (Woodbridge)
|
|2<sup>nd</sup> in Advanced 9-11 Solos<br />2<sup>nd</sup> for Junior Miss Believe<br />Power Pak Invitation<br />Diamond
|-
|-
|Starpower (Woodbridge)
|Starpower (Woodbridge)
|
|5 Star Elite
|-
|-
|Imagine (Woodbridge II)
|Imagine (Woodbridge II)
|
|1<sup>st</sup> in Advanced Age 11 Lyrical Solos<br />5 Star Elite
|-
| rowspan="5" |You Give Me Fever
| rowspan="5" |Jazz
| rowspan="5" |unknown
|Imagine (Woodbridge I)
|
|-
|DreamMaker (Woodbridge)
|
|-
|Believe (Woodbridge)
|
|-
|Starpower (Woodbridge)
|
|-
|-
|You Give Me Fever
|Jazz
|[[Kaeli Ware]]
|Imagine (Woodbridge II)
|Imagine (Woodbridge II)
|
|5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="6" |2022-3
| rowspan="6" |2022-3
Line 132: Line 120:
| rowspan="6" |Ashley Canterna Hardy
| rowspan="6" |Ashley Canterna Hardy
|Imagine (Woodbridge I)
|Imagine (Woodbridge I)
|
|1<sup>st</sup> in Advanced 9-11 Solos<br />Junior Miss Imagine<br />1<sup>st</sup> in Advanced Age 11 Contemporary Solos<br />9-11 Solo Technique Award<br />5 Star Elite
|-
|-
|DreamMaker (Woodbridge)
|DreamMaker (Woodbridge)
|
|Junior Miss DreamMaker<br />5 Star Elite
|-
|-
|Believe (Woodbridge)
|Believe (Woodbridge)
|
|Diamond
|-
|-
|Starpower (Woodbridge)
|Starpower (Woodbridge)
|
|1<sup>st</sup> in 9-11 Advanced Solos<br />5 Star Elite
|-
|-
|Imagine (Woodbridge II)
|Imagine (Woodbridge II)
|
|1<sup>st</sup> in Advanced 9-11 Solos<br />Junior Miss Imagine<br />1<sup>st</sup> in Advanced Age 11 Open Solos<br />9-11 Solo Technique Award<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite
|-
|-
|DreamMaker Nationals<br />(Virginia Beach)
|DreamMaker Nationals<br />(Virginia Beach)
|
|2<sup>nd</sup> for Teen Miss DreamMaker<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 12 Open Solos<br />5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="11" |2023
| rowspan="11" |2023