Audrina Brudner: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 284: Line 284:
|Cupid Variation from Don Quixote  
|Cupid Variation from Don Quixote  
|Ballet
|Ballet
|
|Troy Brown
|Philadelphia
|Philadelphia
|
|
Line 297: Line 297:
|Harlequinade
|Harlequinade
| rowspan="5" |Ballet
| rowspan="5" |Ballet
|M.Petipa
|Troy Brown
|Philadelphia
|Philadelphia
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |Talisman
|Talisman
| rowspan="2" |Troy Brown
|Troy Brown
|Philadelphia
|Philadelphia
|2<sup>nd</sup> in Pre-Competitive<br />Classical Solos
|2<sup>nd</sup> in Pre-Competitive<br />Classical Solos
|-
|Tampa
|
|-
|-
| rowspan="2" |Something Under Her Skin
| rowspan="2" |Something Under Her Skin
| rowspan="2" |Ashley Canterna
| rowspan="2" |Ashley Canterna Hardy
|Philadelphia
|Philadelphia
|1<sup>st</sup> in Pre-Competitive<br />Contemporary Solos
|1<sup>st</sup> in Pre-Competitive<br />Contemporary Solos