Audrina Brudner: Difference between revisions

No edit summary
Line 108: Line 108:
| rowspan="10" |The Last Bird
| rowspan="10" |The Last Bird
| rowspan="10" |Contemporary
| rowspan="10" |Contemporary
| rowspan="10" |unknown
| rowspan="10" |Ashley Canterna Hardy
|NYCDA (Baltimore)
|NYCDA (Baltimore)
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos
Line 161: Line 161:
| rowspan="5" |Set Sail
| rowspan="5" |Set Sail
| rowspan="5" |Lyrical
| rowspan="5" |Lyrical
| rowspan="5" |unknown
| rowspan="5" |Heidi Moe
|Imagine (Woodbridge I)
|Imagine (Woodbridge I)
|Power Pak Invite<br />5 Star Elite
|Power Pak Invite<br />5 Star Elite
Line 188: Line 188:
|You Give Me Fever
|You Give Me Fever
|Jazz
|Jazz
|unknown
|Amanda Rambler
|Imagine (Woodbridge II)
|Imagine (Woodbridge II)
|5 Star Elite
|5 Star Elite
Line 223: Line 223:
| rowspan="6" |A Necessary End
| rowspan="6" |A Necessary End
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="6" |unknown
| rowspan="6" |Ashley Canterna Hardy
|Imagine (Woodbridge I)
|Imagine (Woodbridge I)
|Power Pak Invite<br />5 Star Elite
|Power Pak Invite<br />5 Star Elite
Line 256: Line 256:
| rowspan="2" |The Other Side
| rowspan="2" |The Other Side
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |Lyrical
| rowspan="2" |unknown
| rowspan="2" |Heidi Moe
|Believe (Woodbridge)
|Believe (Woodbridge)
|Diamond
|Diamond
Line 262: Line 262:
|Starpower (Woodbridge)
|Starpower (Woodbridge)
|5 Star Elite
|5 Star Elite
|-
|2024
|TBA
|TBA
|[[Gianna Martello]]
|TBA
|TBA
|}
|}


Line 283: Line 290:
|The Last Bird
|The Last Bird
|Contemporary
|Contemporary
|unknown
|Ashley Canterna Hardy
|Philadelphia
|Philadelphia
|Top 6 in Pre-Competitive<br />Contemporary Solos
|Top 6 in Pre-Competitive<br />Contemporary Solos
Line 305: Line 312:
|1<sup>st</sup> in Pre-Competitive<br />Contemporary Solos
|1<sup>st</sup> in Pre-Competitive<br />Contemporary Solos
|-
|-
|Tampa
|Tampa Finals
|did not place
|did not place
|}
|}