Audrina Brudner: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 53: | Line 53: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |2018-20 | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |The Last Bird | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |Contemporary | ||
| rowspan="11" |Ashley Canterna Hardy | |||
|ASH | |||
|N/A | |||
|- | |||
|NYCDA (Baltimore) | |||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
|UBC (Atlanta) 2019 | |||
|2<sup>nd</sup> in Primary Competitive<br />Contemporary Solos | |||
|- | |||
|UBC (Atlanta) 2020 | |||
|4<sup>th</sup> in Primary Competitive<br />Contemporary Solos | |||
|- | |||
|Imagine (Woodbridge) | |Imagine (Woodbridge) | ||
|unknown | |unknown | ||
| Line 75: | Line 88: | ||
|unknown | |unknown | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" | | |WDP (Secaucus) | ||
| rowspan="6" | | |3<sup>rd</sup> for Petite Miss World Dance | ||
| rowspan="6" | | |- | ||
| rowspan="12" |2019 | |||
| rowspan="6" |Ave Maria | |||
| rowspan="6" |Lyrical | |||
| rowspan="6" |unknown | |||
|Imagine (Woodbridge) | |Imagine (Woodbridge) | ||
|unknown | |unknown | ||
| Line 96: | Line 113: | ||
|unknown | |unknown | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Oh So Quiet | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Gloria Hampton | ||
|Imagine (Woodbridge) | |Imagine (Woodbridge) | ||
|unknown | |unknown | ||
| Line 136: | Line 134: | ||
|unknown | |unknown | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" |2019-20 | ||
|3<sup>rd</sup> | | rowspan="2" |Cupid | ||
| rowspan="2" |Ballet | |||
| rowspan="2" |Troy Brown | |||
|UBC (Atlanta) 2019 | |||
|3<sup>rd</sup> in Primary Competitive<br />Classical Solos | |||
|- | |||
|UBC (Atlanta) 2020 | |||
|8<sup>th</sup> in Primary Competitive<br />Classical Solos | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2021 | | rowspan="2" |2021 | ||