Audrina Brudner: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 143: | Line 143: | ||
|8<sup>th</sup> in Primary Competitive<br />Classical Solos | |8<sup>th</sup> in Primary Competitive<br />Classical Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Looking at Me | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |unknown | ||
|REVEL (Atlanta) | |REVEL (Atlanta) | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|VIP (Jacksonville) | |||
|8<sup>th</sup> in Hollywood Junior Solos | |||
|- | |- | ||
|REVEL Nationals (Orlando) | |REVEL Nationals (Orlando) | ||