Audrina Brudner: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 270: Line 270:
|5 Star Elite
|5 Star Elite
|-
|-
|2024
| rowspan="2" |2024
|TBA
|TBA
|TBA
|TBA
Line 276: Line 276:
|TBA
|TBA
|TBA
|TBA
|-
|unknown
|unknown
|unknown
|Ignite Dance Live (Sewell)
|unknown
|}
|}