Audrina Brudner: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 270: | Line 270: | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2024 | ||
|TBA | |TBA | ||
|TBA | |TBA | ||
| Line 281: | Line 281: | ||
|unknown | |unknown | ||
|Ignite Dance Live (Sewell) | |Ignite Dance Live (Sewell) | ||
|unknown | |||
|- | |||
|Captive | |||
|unknown | |||
|unknown | |||
|DreamMaker (Miami) | |||
|unknown | |unknown | ||
|} | |} | ||