Audrina Brudner: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 270: | Line 270: | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2024 | ||
|TBA | |TBA | ||
|TBA | |TBA | ||
| Line 284: | Line 284: | ||
|- | |- | ||
|Captive | |Captive | ||
|Contemporary | |||
|unknown | |unknown | ||
|DreamMaker (Miami) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Seeing Red | |||
|Open | |||
|unknown | |unknown | ||
| | |Nexstar (Pembroke Pines) | ||
|unknown | |unknown | ||
|} | |} | ||