Audrina Brudner: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 270: | Line 270: | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2024 | ||
|unknown | |unknown | ||
|unknown | |unknown | ||
| Line 288: | Line 282: | ||
|DreamMaker (Miami) | |DreamMaker (Miami) | ||
|unknown | |unknown | ||
|- | |||
|Corsaire | |||
|Ballet | |||
|unknown | |||
|UBC (Jacksonville) | |||
|TBA | |||
|- | |||
|Ghost In The Wind | |||
|Contemporary | |||
|unknown | |||
|Imagine (Woodbridge I) | |||
|Scratched | |||
|- | |||
|In the Midst of Darkness | |||
|Contemporary | |||
|unknown | |||
|UBC (Jacksonville) | |||
|TBA | |||
|- | |- | ||
|Seeing Red | |Seeing Red | ||