Audrina Brudner: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 270: Line 270:
|5 Star Elite
|5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="8" |2024
| rowspan="10" |2024
|unknown
|unknown
|unknown
|unknown
Line 289: Line 289:
|UBC Platinum
|UBC Platinum
|-
|-
| rowspan="2" |Ghost in the Wind
| rowspan="3" |Ghost in the Wind
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="2" |[[Gianna Martello]]
| rowspan="3" |[[Gianna Martello]]
|Imagine (Woodbridge I)
|Imagine (Woodbridge I)
|Scratched
|Scratched
Line 298: Line 298:
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13<br />Contemporary Solos<br />5 Star Elite
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13<br />Contemporary Solos<br />5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="2" |In the Midst of Darkness
|Revolution (Woodbridge)
| rowspan="2" |Contemporary
|Revolutionary
| rowspan="2" |Ashley Canterna Hardy
|-
| rowspan="3" |In the Midst of Darkness
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="3" |Ashley Canterna Hardy
|UBC (Jacksonville)
|UBC (Jacksonville)
|UBC Platinum
|UBC Platinum
Line 306: Line 309:
|Starpower (Woodbridge)
|Starpower (Woodbridge)
|1<sup>st</sup> in Level 3 12-14 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13 Open Solos<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite
|1<sup>st</sup> in Level 3 12-14 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13 Open Solos<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite
|-
|Revolution (Woodbridge)
|6<sup>th</sup> in Level 3 12-14 Solos<br />Revolutionary
|-
|-
|Seeing Red
|Seeing Red