Audrina Brudner: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 523: Line 523:
|unknown
|unknown
|-
|-
| rowspan="2" |2024
| rowspan="3" |2024
| rowspan="2" |Hot Honey Rag
| rowspan="3" |Hot Honey Rag
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="2" |[[Kaeli Ware]]
| rowspan="3" |[[Kaeli Ware]]
| rowspan="2" |[[Kennedy Rae Thompson]]
| rowspan="3" |[[Kennedy Rae Thompson]]
|Imagine (Woodbridge I)
|Imagine (Woodbridge I)
|2<sup>nd</sup> in Level 3 12-14 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13 Jazz Duets/Trios<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite
|2<sup>nd</sup> in Level 3 12-14 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13 Jazz Duets/Trios<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite
Line 533: Line 533:
|Starpower (Woodbridge II)
|Starpower (Woodbridge II)
|2<sup>nd</sup> in 12-14 Level 3 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13 Jazz Duets/Trios<br />5 Star Elite
|2<sup>nd</sup> in 12-14 Level 3 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13 Jazz Duets/Trios<br />5 Star Elite
|-
|Imagine (Woodbridge II)
|7<sup>th</sup> in Level 3 12-14 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13 Jazz Duets/Trios<br />5 Star Elite
|}
|}