Audrina Brudner: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 523: | Line 523: | ||
|unknown | |unknown | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Hot Honey Rag | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |[[Kaeli Ware]] | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |[[Kennedy Rae Thompson]] | ||
|Imagine (Woodbridge I) | |Imagine (Woodbridge I) | ||
|2<sup>nd</sup> in Level 3 12-14 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13 Jazz Duets/Trios<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite | |2<sup>nd</sup> in Level 3 12-14 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13 Jazz Duets/Trios<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite | ||
| Line 533: | Line 533: | ||
|Starpower (Woodbridge II) | |Starpower (Woodbridge II) | ||
|2<sup>nd</sup> in 12-14 Level 3 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13 Jazz Duets/Trios<br />5 Star Elite | |2<sup>nd</sup> in 12-14 Level 3 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13 Jazz Duets/Trios<br />5 Star Elite | ||
|- | |||
|Imagine (Woodbridge II) | |||
|7<sup>th</sup> in Level 3 12-14 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13 Jazz Duets/Trios<br />5 Star Elite | |||
|} | |} | ||