Category:Wu Sisters: Difference between revisions

No edit summary
Line 106: Line 106:
|
|
|-
|-
| rowspan="9" |2023
| rowspan="8" |2023
| rowspan="9" |Palemote
| rowspan="8" |Palemote
| rowspan="9" |Contemporary
| rowspan="8" |Contemporary
| rowspan="9" |
| rowspan="8" |
|KAR (San Jose)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1576/act/388/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Palemote]</ref>
|KAR (San Jose)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1576/act/388/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Palemote]</ref>
|1<sup>st</sup> in Elite 12-14 Duets/Trios<br />HDE All-Stars<br />KAR Convention Scholarship
|1<sup>st</sup> in Elite 12-14 Duets/Trios<br />HDE All-Stars<br />KAR Convention Scholarship
Line 120: Line 120:
|-
|-
|NYCDA (Santa Clara)
|NYCDA (Santa Clara)
|
|-
|NYCDA (Vancouver)
|
|
|-
|-